Kıbrıs Taksi

Mercedes E Class

Kıbrıs Taksi

Kıbrıs Taksi Kuzey Kıbrıs’ta 20 yılı aşkın süredir hizmet veriyoruz. İlk olaraksiz değerli müşterilerimiz için başta Girne, Lefkoşa, Mağusa, Lefke ve Güzelyurt olmak üzere. Kıbrıs’taki taksi ve transfer ihtiyaçlarınız için 7/24 hizmetinizde. İkincincisiErcan Havaalanı transferlerinizde veya ihtiyaç duyduğunuz taksi hizmeti haftanın 7 günü 24 saati bir telefon uzağınızda. Üçüncüsü, Tecrübeli şoförler, uygun fiyatlar, son model lüks araç filomuzla kaliteli bir yolculuğun keyfini bizimle ile yaşayın. Son olarak, Kıbrıs’taki ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere geniş araç filomuzla her türlü kişi sayısına uygun taksi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ercan Havaalanı Taksi

Öncelikle, Kıbrıs Taksi ile sizi Kuzey Kıbrıs Ercan Havalimanı’ndan karşılayıp siz değerli müşterilerimizi en uygun fiyat, güvenli ve hızlı transferinizi sağlıyoruz. Ercan havalimanından gideceğiniz otelinize veya villanıza transfer hizmetinizi gerçekleştiriyoruz. Kısacası, Ercan Havaalanı transferi ve taksi ile ilgili fiyat bilgisi almak için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Özel Turlar

Her şeyden önce Kıbrıs Taksi siz değerli müşterilerimiz için özel turlar hazırlamaktadır. Kıbrıs’ta gitmek istediğiniz tüm yerleri tanıtmak için hazırladığımız ada turlarında adanın tüm güzel ve kültürel yerlerini göstermekteyiz. Tecrübeli ve adayı bilen şoförlerimizle adanın keyfini çıkarın. Düzenlediğimiz turlar hakkında detaylı bilgiler için buraya tıklayabilir veya iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

Aynı zamanda, 20 yılın vermiş olduğu tecrübeye sahip ekibimizle hizmetinizdeyiz. Başlıca, Ercan Havalimanı transferivip transfer, size özel turlarla hizmetteyiz. Bunun yanı sıra tüm organize etmek istediğiniz, düğün, doğum günü, parti ve mezuniyet törenleri gibi özel etkinlikleriniz. Transfer ve taşıma gibi hizmetlerini siz değerli müşterilerimizin ayağına getiriyoruz. Son olarak, siz değerli müşterilerimiz bize haftanın 7 günü 24 saati +90 533 872 48 03 numaralı telefondan veya iletişim sayfasında bulunan form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Comments are closed.