KIBRIS TAKSİ

KIBRIS'I BİZİMLE KEŞFEDİN!

Hizmetlerimiz

Kıbrıs’ta ev konforunda rahat bir yolculuk yapmak artık parmağınızın ucunda! Kıbrıs’ın tamamını son model lüks araçlarımız ile gezebilir, rahat ve güvenli bir yolculuk geçirebilirsiniz. Yolculuğunuz boyunca sizin mutluluğunuzu ve konforunuzu ön planda tutuyoruz. Bununla birlikte düzenli bakımı yaptırılan araçlarımızla yolculuk esnasındaki güvenliğinizi garanti altına alıyoruz. Kıbrıs Taksi sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yerde olacaksınız. Uygun fiyata kaliteli hizmet yılların tecrübesi ile birleşiyor! Siz de hemen yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Sizin İçin Neler Yapabiliriz ?

Sizin için birbirinden güzel hizmetlerimiz bulunuyor. Hepsinde lüks araçlarımız ve usta şoförlerimiz size eşlik ediyor. Havaalanı transferi hizmetimiz ile Kıbrıs’a ayak bastığınız an sizi karşılıyor ve istediğiniz yere götürüyoruz. Hangi araçla yolculuk yapmak istediğinizi seçebiliyor ve isteğinize uygun aracı şoförlü bir şekilde kiralayabiliyorsunuz. Yedi gün ve yirmi dört saat boyunca VIP transfer hizmetimiz ile sizlerleyiz. İstediğiniz yerden istediğiniz yere lüks araçlarımızla konfor dolu bir yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca sizin için hazırladığımız kültür turları da hizmetlerimiz arasındadır. Kıbrıs’ın her yerini Kıbrıs Taksi ile gezip, gezerken öğrenebilirsiniz. Üstelik bunu büyük bir keyif içinde lüks araçlarımızda istediğiniz süre boyunca yapabilirsiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz ?

Çünkü sizler için uygun fiyata en konforlu hizmeti sunuyoruz. Birbirinden lüks araçlarımızdan istediğinizi seçerek yolculuğa şimdi başlayabilirsiniz. İstediğiniz günün istediğiniz saatinde bir telefon uzaklığında sizlere şoförlü araç temin ediyoruz. Ayrıca taksi istemeyenlere Kıbrıs tatilleri boyunca eşlik edecek şoförlü araç kiralıyoruz. Tüm bunları yaparken araçlarımızın hepsinin rutin kontrollerini ve bakımlarını siz değerli müşterilerimizin güvenliği için düzenli olarak yaptırıyoruz. Bununla beraber bizi aradığınızda hemen en yakın taksimiz size ulaşır ve uzun beklemelerden kurtulursunuz. Siz değerli yolcularımızın VIP sürdürdüğü yolculuklarında daima rahat hissetmeleri için araçların hepsi düzenli olarak temizlenmektedir. Rezervasyon yaptığınız takdirde belirttiğiniz gün ve saatte sizin için orada olacağız! Sanat etkinlikleri, kültürel geziler için size Kıbrıs’ın tüm güzelliklerini sunuyoruz. Özel günleriniz ve davetlerde bizi tercih ederseniz sizin için en uygun paketimizden yararlanabilirsiniz. Hemen şimdi Kıbrıs Taksi ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. 

Bize ulaşmak için +90 533 872 48 03