Kıbrıs Taksi

Kıbrıs'ı bizimle keşfedin!

Hakkımızda

Mercedes E Class

Bir turizm ülkesi olan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ulaşım turizm sektörünün en önemli ögelerinden biridir. Biz de Kıbrıs Taksi olarak sektördeki yirmi yılı aşkın tecrübemiz ve usta şoförlerimizle Kıbrıs’ı ayağınıza getiriyoruz. Lüks araçlarımız, güvenilir ve tecrübeli şoförlerimiz ve uygun fiyatlarımızla Kıbrıs Taksi olarak diğer firmaların arasından sıyrılarak öne çıkmayı ve sizlere en iyi hizmeti en iyi şekilde sunmayı amaçlıyoruz.

Güvenlik bilinci yüksek, konfor odaklı ve kaliteden ödün vermeyen vizyonumuzla siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermek en büyük görevimizdir. Her türlü ihtiyacınıza uygun araç filomuzla, güvenilir ve alanında uzman şoför kadromuzla tüm müşterilerimizin transferinde emniyeti ve zamanlamayı birinci sırada tutuyoruz.

Kıbrıs Taksi olarak kültür, sanat, gezi, eğlence, eğitim etkinliklerine ve sizin bu etkinliklere ulaşmanızı size özel plan ve programlamalarla gerçekleştiriyoruz. Hayatınızın en özel günleri olan ve bunları bizimle paylaşmanızdan onur duyduğumuz mezuniyet balolarınız, doğum günleriniz veya düğünlerinize özel, kişiselleştirebileceğiniz, lüks araçlı ya da limuzinli paketlerimiz de bulunmaktadır.

Sağlığınız için evde kalmanızın çok önemli olduğu son zamanlarda Kıbrıs Taksi olarak sizlere alışveriş, eczane ya da diğer ihtiyaçlarınızı karşılamakta yardımcı olabileceği hizmetler de sunmaktayız. Bu hizmetlerin içeriğini ve fiyatlarını öğrenmek için numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kıbrıs’ı ayağınıza getiriyoruz, Kıbrıs’ın neresinde olursanız olun bir telefon uzağınızdayız. Bizi arayın sizi istediğiniz yere ulaştıralım. Evinizden, villanızdan, casinolardan, otelinizden veya havaalanından bize ulaşın sizi Alsancak, Lefkoşa, Girne, Lapta, Lefke, İskele, Karpaz ve Gazimağusa gibi tatil yörelerine götürelim. Kıbrıs’ın her yerinden bizi tereddüt etmeden çağırabilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre yaptırabileceğiniz rezervasyonların Kıbrıs Taksi olarak problemsiz bir şekilde gerçekleşeceğine dair garanti veriyoruz.

Araç filomuzun bakımının sıklıkla ve titizlikle yapıldığının, şoförlerimizin de aynı titizlikle düzenli olarak denetimlerden geçtiğinden emin olabilirsiniz. Filomuzdaki araçlar her daim konforlu ve temizdir. Kıbrıs Taksi’de müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Kıbrıs’ın tadını hak ettiği şekilde çıkarabilmek için bizi telefonlarımızdan yedi gün yirmi dört saat boyunca istediğiniz zaman arayın ve en yakın taksimizi size yönlendirelim. Güvenilir ve hızlı araçlarımızla hem zamandan kazanın hem de uygun fiyatlarla ulaşımınızı sağlayın.

İyi yolculuklar dileriz!