Kıbrıs Uygun Taksi

Kuzey Kıbrıs yabancı turistlerin olduğu kadar yerli turistlerinde en gözde turistik yerlerinden olan bir ada olup, Kıbrıs Taksi ulaşım probleminizi çözebilmek adına hizmet veren bir firmadır. Taksi ile seyahat Kıbrıs’ta gözünüzü korkutmaya son. Kıbrıs taksi ise daha ucuza Kuzey Kıbrıs’ta istediğiniz yere gidebilmeniz için Kıbrıs Taksi size özel bir ulaşım aracı olup bütçenizde zorluk yaratmadan en uygun fiyata seyahat etmenizi sağlar.

Ercan havalimanı veya Girne, Lefkoşa ve Mağusa’dan dilediğiniz herhangi bir noktasına ulaşmak için Kıbrıs Taksiyi tercih edebilirsiniz. Adada ulaşmak istediğiniz noktalarına sizin transferinizi yaparken size en uygun olacak rota ile en ucuz transferinizi yapıyoruz. Taksimetre ücrete ek olarak ekstra bir ücretle fiyatlandırma politikası bulunmamaktadır.

Kıbrıs Taksi ile gerçekleştireceğiniz seyahatlerde ekstra bir ek ücret sizden talep edilmemektedir. Taksimetrede size sunulan ücret transferiniz sonunda da sabit olmakta ve ekstra ücret talep edilmemektedir. Kıbrıs taksi bünyesinde bulunan lüks Mercedes modellerinden oluşmaktadır. Filomuzda bulunan bu araçların bakımları da belirli periyotlarla yapılmakta ve aksatılmadan devam ettirilmektedir. Bu sebeple transfere gelen araç kaynaklı bir problem yaşama riskiniz oldukça azdır.

Kıbrıs Taksi Uygun Mudur?

Kıbrıs taksi, Girne, Lefkoşa, Mağusa’da veya şehirler arası taksi ile transfer yapmak isteyen müşterilerimiz için faydalı ve ucuz bir ulaşım aracıdır. Kıbrıs Taksinin deneyimli şoförleri ile birlikte istediğiniz noktaya seyahat ederken size özel araçlarımızda transferinizin keyfini sürebilirsiniz.

Tags: No tags

Comments are closed.